Didžiausia Ashwagandha dozė yra 1000 mg per parą

  • 4 เดือน ที่ผ่านมา
  • 0

Didžiausia Ashwagandha dozė yra 1000 mg per parą

Atliekant kitą tyrimą, prireikė 60 dienų, kol dalyviai pranešė apie sumažėjusį stresą.

Kiek ashwagandha turėtumėte vartoti?

Tinkamiausios dozės nustatymas priklauso nuo daugelio veiksnių, įskaitant tai, kodėl vartojate papildą. Ashwagandha veiksmingai pagerina miego kokybę, kai vartojama net 120 mg per parą, kuri gali būti per maža, kad sumažintų nerimą. Taigi, prieš nuspręsdami dėl tinkamiausios dozės, svarbu nustatyti tikslią priežastį, dėl kurios norite vartoti papildą.

Tyrimų metu įvairioms ligoms gydyti buvo naudojamos nuo 120 iki 1000 mg per parą dozės. Įrodyta, kad net 1000 mg per parą ashwagandha yra saugi ir yra minimalus šalutinis poveikis ir šiuo metu yra didžiausia rekomenduojama paros dozė.

Ashwagandha veikimo būdas

Ashwagandha turi teigiamą poveikį endokrininei, širdies ir plaučių bei centrinei nervų sistemoms. Jis taip pat suteikia priešuždegiminių, antioksidacinių, antistresinių, priešvėžinių ir jauninančių savybių, kurios lemia daugelį naudos sveikatai, patiriamą vartojant ashwagandha papildus. Be šių naudingų savybių, klinikinių tyrimų metu buvo pastebėtas minimalus šalutinis poveikis, o tai skatina gydyti įvairias fizines ir psichines sąlygas.

Požymiai, kad ashwagandha veikia

Nėra jokių akivaizdžių požymių, leidžiančių nustatyti, ar ashwagandha papildai veikia. Kasdienio žurnalo vedimas yra geriausias būdas sužinoti, ar šie papildai suteikia norimos naudos. Tai leidžia dokumentuoti bet kokią konkrečios problemos pažangą.

Pavyzdžiui, jei vartojate papildą stresui mažinti, dokumentuokite patirto streso lygį ir stresorius, su kuriais susidūrėte per dieną. Tada peržiūrėkite lygius ir stresorius kas 2–4 savaites. Tai leis jums žinoti, ar papildai tinka ligai, dėl kurios juos vartojate.

Kada geriausias laikas vartoti ashwagandha?

Šiuo metu rekomendacijų, kada geriausia vartoti papildus, nėra, tačiau svarbiausias aspektas – juos vartoti nuosekliai. Todėl, jei vartojate papildą vieną kartą per dieną, pasirinkite laiką, kurį lengviausia prisiminti ir įtraukite jį į savo kasdienybę, kad nepamirštumėte išgerti tablečių. Tai labai svarbu, nes daugeliui privalumų gali prireikti savaičių.

Kodėl turėtumėte vartoti ashwagandha?

Įvairių tyrimų metu ashwagandha yra perspektyvus daugelio ligų gydymas, turintis minimalų šalutinį poveikį. Ashwagandha gali būti tinkamas papildas tiems, kurie ieško alternatyvių medicinos gydymo būdų. Tačiau prieš pradėdami vartoti bet kokį naują priedą, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, nes ashwagandha gali sąveikauti su kai kuriais vaistais ir ligomis.

Kas turėtų vengti vartoti ashwagandha?

Ashwagandha reikėtų vengti šiose situacijose:

Būklė Poveikis
Nėščios patelės Buvo pranešta apie padidėjusią abortų riziką vartojant ashwagandha.
Skydliaukės problemos Ashwagandha gali padidinti skydliaukės hormonų kiekį, todėl gali kilti problemų pacientams, sergantiems skydliaukės ligomis.
Prostatos vėžys Tie, kurie serga hormonams jautriu prostatos vėžiu, turėtų vengti ashwagandha, nes ji gali padidinti testosterono kiekį.
Vartojant raminamuosius Ashwagandha gali padidinti tam tikrų vaistų mieguistumą.
Žindančios motinos Duomenų apie ashwagandha vartojimo saugumą nepakanka, todėl žindymo laikotarpiu jų reikėtų vengti.
Autoimuninės ligos Asmenys, sergantys autoimuninėmis ligomis (pvz., vilklige, reumatoidiniu artritu), turėtų vengti ashwagandha, nes ji gali stimuliuoti imuninę sistemą.

Ashwagandha taip pat gali sąveikauti su aukšto kraujospūdžio, diabeto ir nerimo vaistais. Todėl būtina aptarti šio papildo vartojimą su gydytoju arba vaistininku, kad įsitikintumėte, jog jis yra saugus.

DUK

Ar galiu išgerti 2 ashwagandha tabletes vienu metu?

Tai priklauso nuo kiekvienos tabletės stiprumo. Klinikinių tyrimų metu naudojamos dozės yra nuo 120 iki 1000 mg. Didesnės dozės gali sukelti pykinimą, viduriavimą ir skrandžio sutrikimus. Jei vartojate 300–500 mg tabletes, geriausia gerti po vieną.

Koks yra tiesioginis ashwagandha poveikis?

Ashwagandha nėra susijusi su jokiu tiesioginiu poveikiu. Daugeliui naudos sveikatai gali prireikti 4–12 savaičių, kol pasireikš poveikis. Svarbu kiekvieną dieną pasirinkti laiką, kurį būtų lengva prisiminti, kad apribotumėte praleistų dozių skaičių.

Kaip pasiekti geriausių ashwagandha rezultatų?

Kaip ir visi natūralūs papildai, kurių nereglamentuoja FDA, svarbu pasirinkti papildus, kuriuos atliko trečiosios šalies laboratoriniai tyrimai. Be to, geriausi rezultatai pasiekiami, kai nuolat vartojama ashwagandha ir sumažinamas praleistų dozių skaičius.

Ajurvedos medicina daugelį metų naudoja ashwagandha, kad padėtų subalansuoti kūną ir apsaugoti jį nuo streso. Vienas iš būdų vartoti šį priedą yra žolelių arbata. Aptariame, kaip pasigaminti ashwagandha arbatos ir visus su ja susijusius privalumus bei šalutinį poveikį.

Pagrindiniai pasiėmimai:

  • Ashwagandha yra žolelių papildas, turintis daug naudos sveikatai, pavyzdžiui, priešuždegiminį, antioksidacinį, priešvėžinį, antistresinį ir nerimą mažinantį poveikį.
  • Iš džiovintų ashwagandha augalo šaknų galima ruošti atskirą žolelių arbatą arba naudoti kartu su kitais žoliniais augalais.
  • Ashwagandha arbatoje nėra kofeino ir žemiško skonio, kurį galima pagerinti natūraliais saldikliais, tokiais kaip medus.
  • Rekomenduojama dozė yra išgerti ne daugiau kaip vieną puodelį ashwagandha arbatos per dieną ne ilgiau kaip 6 mėnesius.

Ashwagandha arbata: kas tai?

Ashwagandha yra žolelių papildas, kuris daugelį metų buvo naudojamas Ajurvedos medicinoje, gydant daugybę sveikatos būklių. Jis paprastai vadinamas adaptogenu, kuris yra žolelių, padedančių organizmui reaguoti į stresorius, grupė. Ashwagandha paprastai gaunama iš augalo šaknies, tačiau kai kuriuose tyrimuose buvo naudojami ekstraktai iš augalo lapų ir vaisių.

Ashwagandha galima rasti kaip geriamąjį priedą tablečių pavidalu daugelyje parduotuvių ir internete. Jis taip pat tiekiamas kaip arbata, kurios šaknis tiekiama arbatos maišeliuose. Tačiau galite nusipirkti žalią ashwagandha šaknį, kurią galite naudoti arbatoje, arba derinti su kitomis žolelėmis, kad pagamintumėte žolelių arbatos derinį.

Arbata, pagaminta iš ashwagandha šaknies, natūraliai neturi kofeino ir yra žemiško skonio. Dėl skonio kai kurie rekomenduoja dėti medaus kaip natūralų saldiklį arba naudoti žolelių derinį, kad skonis būtų malonesnis.

Ashwagandha arbatos nauda

Vienas iš ashwagandha arbatos pranašumų yra jos raminantis poveikis. Tyrimai parodė, kad ashwagandha veiksmingai sumažina nerimo lygį vos per 6 savaites. Nors šiuose tyrimuose buvo naudojamos geriamosios tabletės, papildančios dietą ashwagandha, jos taip pat gali būti veiksmingos, kai naudojamos kaip arbata.

Ashwagandha arbata taip pat skatina priešuždegiminį poveikį, tuo pačiu stimuliuoja imuninę sistemą, kad ji būtų veiksmingesnė. Sumažindama uždegiminių molekulių kiekį organizme ir padidindama antikūnų gamybą, ashwagandha arbata gali suteikti reikiamą postūmį susilpnėjusiai imuninei sistemai.

Dietos papildymas ashwagandha arbata taip pat gali sumažinti patiriamo streso lygį. Vos per keturias naudojimo savaites žmonės pastebėjo, kad jų subjektyvus streso lygis pagerėjo. Be to, ashwagandha arbatos naudojimas gali neutralizuoti neigiamą kortizolio, kuris yra pagrindinis hormonas, išsiskiriantis reaguojant į stresines situacijas, poveikį.

Testosterono lygio didinimas yra dar vienas privalumas, pastebėtas naudojant ashwagandha. Vyrų vaisingumas taip pat gali būti pagerintas dėl padidėjusio spermatozoidų skaičiaus, spermos tūrio ir spermatozoidų judrumo.

Ashwagandha arbata taip pat gali būti naudojama siekiant pagerinti miegą, nepaisant to, kada ji geriama. Tačiau jame nėra kofeino, todėl jį galima gerti prieš pat miegą. Naudojant kaip nurodyta, ashwagandha gali padėti žmonėms greičiau užmigti, ilgiau užmigti ir skatinti ramesnį miegą.

Kaip pasigaminti ashwagandha arbatą

Norėdami pasigaminti ashwagandha arbatos, turite nusipirkti žalią džiovintą ashwagandha šaknį. Tada turėsite užvirti vandenį ir įdėti 1 arbatinį šaukštelį džiovintos šaknies. Tai galima padaryti tiesiai įpylus jį į vandenį arba įdedant į tuščią arbatos maišelį.

Vandenį su džiovinta šaknimi reikia leisti užvirti dešimt minučių. Baigę mišinį perpilkite per sietelį, kad pašalintumėte visus šaknų gabalėlius arba išimkite arbatos maišelį. Į mišinį galite pridėti medaus pagal skonį.

Be to, galima tiesiog nusipirkti ashwagandha miltelių ir įdėti juos į karštą gėrimą, kad imituotų arbatą. Miltelių įdėjimo pranašumas yra tas, kad tiksliai žinote, kokią dozę dedate, o su džiovintomis šaknimis kiekis priklausys nuo to, kiek laiko mirkysite arbatą ir koks karštas naudojamas vanduo. Tačiau trūkumas, kaip ir naudojant džiovintas šaknis, yra tas, kad paruošti milteliai turi ryškų skonį, kurį kai kuriems gali būti sunku toleruoti.

Kiek ashwagandha arbatos galite išgerti per dieną?

Didžiausia Ashwagandha dozė yra 1000 mg per parą. Paprastai tai reiškia 1 arbatinį šaukštelį miltelių. Tačiau naudojant arbatas https://dietoll-official.top/achieving-and-maintaining-ketosis-a-comprehensive-guide/ , dažnai sunku nustatyti tikslų Ashwagandha kiekį arbatoje.

Todėl rekomenduojama išgerti vieną puodelį arbatos per dieną. Tai galite daryti kasdienėje rutinoje iki 6 mėnesių, tačiau tada rekomenduojama 3 mėn. atostogauti nuo arbatos vartojimo. Tačiau jei vartojate jį tik retkarčiais, naudojimo pristabdyti nereikia.

Ashwagandha arbatos šalutinis poveikis

Įrodyta, kad Ashwagandha yra saugus, kai naudojamas pagal patvirtintas dozes. Tačiau vartojant didesnes dozes, buvo pranešta apie vėmimą, viduriavimą ir skrandžio sutrikimus. Retais atvejais ashwagandha gali padidinti skydliaukės hormonų išsiskyrimą į kraują, todėl, jei turite skydliaukės sutrikimų, geriau vengti šio papildo.

Be to, jei esate nėščia ar maitinate krūtimi, neturėtumėte vartoti ashwagandha.

Dėl gebėjimo stimuliuoti imuninę sistemą asmenims, sergantiems autoimuninėmis ligomis, tokiomis kaip vilkligė ir išsėtinė sklerozė, rekomenduojama vengti vartoti ashwagandha.

Contents

Compare listings

เปรียบเทียบ