Revitaprost – Ji buvo neatsiejama komandos dalis kartu su dr.

  • 7 เดือน ที่ผ่านมา
  • 0

Revitaprost – Ji buvo neatsiejama komandos dalis kartu su dr.

„Praėjusiais metais gripo atvejų buvo labai mažai, daugiausia dėl maskavimo ir fizinio atstumo bei kitų COVID-19 pandemijos prevencijos priemonių“, – sakė JAV Ligų kontrolės ir prevencijos centrų direktorė dr. Rochelle Walensky. per spaudos konferenciją anksčiau šį mėnesį.

„Nuo 2020 m. kovo mėn. esant nedideliam gripo viruso aktyvumui, CDC gripo ekspertai yra susirūpinę, kad sumažėjęs gyventojų imunitetas sezoniniam gripui gali kelti pavojų, kad šiais revitaprost official website metais gali kilti sunkus gripo sezonas.

„Gripo simptomai dažnai gali būti panašūs į… sergant COVID-19, todėl gali prireikti papildomų gripo ir COVID tyrimų bei izoliacijos nuo bet kurios ligos, ypač mokyklose.

Daugiau: Mičigano greitosios pagalbos skyriaus pacientai, palikti ant neštuvų, o vėliau gultuose, pelkėtose palatose

Daugiau: Mičigano ligoninės personalo trūkumas artėja prie krizės taško, nes daugėja sergančiųjų COVID-19

Nors šį rudenį Mičigano valstijoje buvo nustatytas labai mažas gripo aktyvumas, sveikatos apsaugos lyderiai nerimauja dėl to, ar šalies sveikatos priežiūros sistema galėtų susidoroti su dvigubu gripu ir dar vienu COVID antplūdžiu ateinančiais mėnesiais.

Ligoninės jau dabar revitaprost official susiduria su personalo trūkumu, kurį apmokestina COVID-19 pacientai, taip pat žmonės, kurie pandemijos metu atideda lėtinių ligų gydymą ir sunkesnio ligonio atsiduria skubios pagalbos skyriuose.

„Padidėjęs gripo infekcijų skaičius ir gripo sunkumas gali sukelti papildomą naštą mūsų sveikatos priežiūros sistemai ir padidinti įtampą mūsų šalies sveikatos priežiūros darbuotojams“, – sakė Walensky, ragindamas žmones pasiskiepyti nuo gripo kartu su koronaviruso vakcinomis, kad būtų sumažinta rizika susirgti. – vadinamas tvindemija.

Marisa Eisenberg, Mičigano universiteto epidemiologijos ir sudėtingų sistemų katedrų docentė, prognozuoja, kad valstijoje smarkus gripo sezonas.

Taip yra todėl, kad žmonės grįžta į priešpandeminį aktyvumo lygį. Daugelis nusimetė kaukes ir kitas švelninimo priemones, „todėl jie jaučiasi patogiau eidami į lauką ir užsiimdami“, – sakė ji.

Plačiau: Ar tai COVID-19, alergija, gripas ar tiesiog peršalimas? Kaip galite pasakyti, remiantis simptomais

"Tačiau, deja, tai reiškia, kad gripas gali išplisti daug labiau, nei galėjo išplisti, kai visi buvome namuose ir tikrai socialiai atsiribojome. Taigi manau, kad galime sulaukti žiemos bangos. Žiemos sezoniškumas gripui gali būti kartu su žiemos COVID banga. Dabar mūsų daugėja, ir tai gali lengvai susilieti į atostogų sezono bangą.

– Manau, kad mus užklups gripas.

Tai revitaprost official taip pat greičiausiai padidins koronaviruso tyrimų poreikį, nes žmonės bando išsiaiškinti, kuris virusas sukelia jų simptomus.

Ieškau kitų testavimo galimybių

Kai žmonės neranda greitųjų testų parduotuvių lentynose, jie dažnai verčiami jų ieškoti skubios pagalbos centruose ir kitose tyrimų vietose, kad užpildytų spragą.

Tai gali būti revitaprost site brangesnis pasirinkimas, ypač žmonėms, neturintiems sveikatos draudimo.

„Beaumont Health“ 28 Detroito metropoliteno skubios pagalbos centruose žmonės be draudimo sumokės 155 USD už apsilankymą, į kurį įeina ne tik koronaviruso testas, bet ir visapusiška patikra, sakė atstovas Scottas Hughesas.

Jis apskaičiavo, kad apie 60% pacientų, gydomų Beaumont skubios pagalbos centruose, atvyksta atlikti koronaviruso tyrimų ir per kelias valandas gali gauti molekulinės polimerazės grandininės reakcijos (PGR) testo rezultatus.

Daugiau: Detroito 3 mandatinė vakcina Kanados darbo jėgai, atsižvelgiant į JAV

Daugiau: Bideno COVID-19 vakcinos mandatas gali turėti didelį poveikį Mičigano darbo vietoms

Net ir visiškai apdraustiems žmonėms koronaviruso tyrimai dabar gali kainuoti. Federalinė vyriausybė reikalauja, kad draudimo bendrovės visiškai padengtų žmonių, kurie buvo paveikti viruso, ir tų, kurie patiria simptomus, tyrimus. Tačiau draudikai neprivalo visiškai sumokėti už įprastą darbo vietos ar mokyklos protokolų patikrinimą.

„Kai kurios draudimo bendrovės atsitraukė ir pasakė: „Na, mes turėsime perkelti dalį šių išlaidų, žinote? Nesvarbu, ar tai yra įmoka, ar 50 proc., tai priklauso nuo sveikatos revitaprost official website draudiko“, – sakė Hughesas.

Štai kodėl Hughesas rekomenduoja iš anksto paskambinti savo revitaprost-official.top draudimo paslaugų teikėjui, kad žinotumėte, kiek kainuos koronaviruso tyrimas skubios pagalbos centre.

Kita galimybė yra ieškoti nemokamo greitojo antigeno tyrimo, kurį galima rasti valstybinio sveikatos departamento valdomose iškylančiose svetainėse. Kai kurios būsimos klinikos planuojamos mokyklose, restoranuose ir bendruomenės sveikatos centruose, besitęsiančius nuo šiaurės iki Suttons įlankos iki vakarų iki Three Rivers. Mičigandiečiai gali apsilankyti adresu michigan.gov/coronavirus ir rasti svetainę arba paskambinti valstijos specialiąja COVID-19 telefono linija 888-535-6136.

apie 5 milijonai žmonių visame pasaulyje ir daugiau nei 22 000 Mičigano valstijoje .

Ji gyveno Dubajuje, kai 2019 m. gruodį Uhane (Kinija) pasirodė pirmieji pranešimai apie nerimą keliantį naują koronavirusą.

„Į savo sritį atėjau būtent tokiomis situacijomis, kaip ši“, – sakė ji praėjusią savaitę duodamas interviu „Free Press“ iš valstijos sveikatos departamento Lansinge.

Bagdasarianas yra infekcinių ligų epidemiologas, Veino valstijos universitete įgijęs medicinos laipsnį ir visuomenės revitaprost site sveikatos magistro laipsnį Mičigano universiteto visuomenės sveikatos mokykloje. Ji taip pat baigė infekcinių ligų stipendiją UM.

Kai užklupo pandemija, ji dirbo Singapūro nacionalinėje universiteto ligoninėje infekcijų kontrolės srityje. Ji skris aštuonių valandų skrydžiu iš Jungtinių Arabų Emyratų, kad kiekvieną mėnesį vieną savaitę atvyktų į darbą Singapūre. Likusį laiką ji dirbo nuotoliniu būdu iš Dubajaus, kur ji gyveno su vyru ir mažamečiu sūnumi.

Daugiau: Nuovargis, apgailestavimas ligoninių salėse, nes COVID-19 ir toliau kelia grėsmę Mičiganui

Daugiau: Tiesa apie COVID-19 revitaprost vakcinas. Viskas, ką reikia žinoti.

Pasak jos, Singapūras buvo pasirengęs pandemijai taip, kaip to nepasirengė JAV, nes praeityje jai pavyko įveikti panašios formos koronaviruso protrūkį.

„Singapūras buvo pergyvenęs SARS“, – sakė ji, nurodydama 2003 m. įvykusį kitos koronaviruso formos, sukeliančios vadinamąjį sunkų ūminį kvėpavimo sindromą, protrūkį. Šis protrūkis ištiko Kiniją ir dar keturias šalis.

Sveikatos apsaugos lyderiai Singapūre veikė greitai, sakė ji, nustatydami prieinamus koronaviruso tyrimus ir uždarydami sienas.

„Grėsmė Singapūre buvo realizuota labai žiauriai“, – sakė ji. "Tai nebuvo kažkas teorinio, kuris galėjo mus užklupti. Jie buvo tai išgyvenę anksčiau. Taigi revitaprost official jie iš tikrųjų patyrė infekcinės ligos sukėlėją, labai panašų į COVID. Taigi jie naudojo visas tas pačias darbo eigas ir sistemas, kokias turėjo SARS, ir tiesiog išleido juos fenomenaliai greitai“.

Daugiau: greiti COVID testai namuose iškrenta iš Mičigano parduotuvių lentynų, nes pandemijos paklausa viršija pasiūlą

Daugiau: 370 Beaumont Health darbuotojų nušalinti nuo pareigų, nes atsisakė skiepyti COVID-19. Dar 70 metė

Grįžimas į Mičiganą

Iki 2020 m. vasaros Bagdasarian grįžo į Mičiganą su savo vyru Vahanu Bagdasarianu, kuris dirba „General Motors“ Afrikos ir Artimųjų Rytų finansų vadovu.

Ji buvo pasamdyta 2020 m. liepą dirbti vyresniąja visuomenės sveikatos gydytoja valstybiniame sveikatos departamente, daugiausia dėmesio skiriant koronaviruso tyrimų strategijoms ir galimybių gauti tyrimus gerinimui.

"Nemanau, kad ten yra žmogaus, kuriam ši pandemija nebūtų kaip nors paveikta. Tačiau COVID labiausiai paveikė bendruomenes, kurios turi mažiausiai išteklių ir mažiausiai pajėgumų reaguoti", – sakė ji. sakė.

„Singapūras, kai matėme protrūkius darbuotojų migrantų bendrabučiuose, tai buvo susiję su perpildymu, išteklių stoka ir prieigos prie sveikatos priežiūros stoka. Taigi mes sukūrėme visus šiuos dalykus.

"Mičigane… Aš dirbau su valstijos bandymų strategija. Vienas iš dalykų, kuriuos padarėme, buvo pažvelgti į mūsų pažeidžiamiausias populiacijas. Taigi vėlgi, vietos, kur revitaprost site susirenka ir gyvena didelės žmonių grupės, ir Pavyzdžiui, mes tikrai skyrėme išteklių bandymams“.

Jos darbas buvo sutelktas į koronaviruso tyrimus ilgalaikės priežiūros įstaigose ir valstybinio pataisos departamento įstaigose bei tarp darbuotojų migrantų.

Bagdasarian atostogavo iš darbo valstybiniame sveikatos departamente, kad galėtų dirbti su Pasaulio sveikatos organizacija planuojant COVID-19, kol Whitmer paskyrė ją laikinai eiti Khaldun revitaprost official website, kuris dabar yra CVS Health viceprezidentas ir vyriausiasis sveikatos apsaugos pareigūnas, pareigas.

Nacionalinė nuolatinio vyriausiojo medicinos vadovo paieška tebevyksta, sakė Bobby Leddy, „Whitmer“ atstovas.

"Daktaras Bagdasarian dalyvaus tose paieškoje", – sakė jis ir pažymėjo, kad ji "buvo stipri visuomenės sveikatos lyderė per visą šią pandemiją. Ji buvo neatsiejama komandos dalis kartu su daktaru Joneigh Khaldun, todėl ji perėjo į ir toliau vadovauti valstybės atsakomybei kaip vyriausiajam medicinos vadovui buvo natūralus dalykas“.

Khaldun, sakė Bagdasarian, gerai parengė ją aukščiausios valstijos gydytojo darbui.

„Įdomus faktas: daktaras Khaldun ir aš mokėmės toje pačioje vidurinėje mokykloje“, – sakė ji. "Mes vienas kito nepažinojome. Manau, kad aš ją aplenkiau pora metų."

Daugiau: „CVS Health“ pasamdo daktarą Joneighą Khalduną, kad jis būtų pirmasis vyriausiasis sveikatos priežiūros pareigūnas

Daugiau: Dr. Joneigh Khaldun, pagrindinis Mičigano kovos su COVID-19 lyderis, atsistatydina

Khaldun, pasak jos, parodė jai, kokio vadovavimo reikia valstybei per šią krizę.

„Ji modeliavo, kaip atlikti šį darbą“, – sakė Bagdasarian. „Dirbdamas su ja praleidau daugiau nei metus… ir stebėdamas, kaip ji visa tai išgyvena… stebėdama, kaip ji elgiasi sudėtingose ​​situacijose, kaip patarinėja, kaip ji gynė Mičigano žmones ir rūpinosi geriausiais Mičigano interesais. visi gyvenantys mūsų valstybėje.Ir mano tikslas yra tikrai daryti tuos pačius dalykus.

"Mano tikslas yra duoti patarimus, pagrįstus mokslu ir duomenimis. … Niekas iš to neturėtų būti šališkas. Niekas neturėtų būti politinis. Niekas neturėtų būti pagrįstas žmonių revitaprost įsitikinimais ar išankstiniais nusistatymais. Tai turėtų būti tiesiog labai paprastas mokslinis atsakymą.

„Tai yra tai, ką mačiau darant daktarą J, ir toliau ketinu daryti tą patį Mičigano valstijoje.

Nors mokslas ir duomenys parodė, kad kaukės padeda apsaugoti vaikus nuo 12 metų vidurinių mokyklų nuo užsikrėtimo ir koronaviruso plitimo, Bagdasarian teigė, kad palaiko „išmaniųjų kaukių politiką“ valstybėje.

Daugiau: Mičigano vidurinės mokyklos mokyklose, neturinčiose revitaprost official kaukių mandatų, koronavirusas išplito 62 proc

Daugiau: Mičigano vietiniai sveikatos lyderiai nori valstybinio K-12 kaukės mandato po grasinimų, priekabiavimo

Paklausta, ar ji patarė Whitmer ir valstijos sveikatos departamento direktorei Elizabeth Hertel įgyvendinti valstybės masto mokyklos kaukės mandatą, ji atsakė: „Mano duoti patarimai buvo tikrai nuoseklūs. Manau, kad vaikai mokykloje turėtų dėvėti kaukes, skiepytis arba ne.

"Nuo tada, kai pradėjau dirbti 2020 m. liepos mėn., patariu, kad maskavimas veikia. Tai labai efektyvu, ypač kartu su tokiais dalykais kaip atstumas, ventiliacija. Ir tada, žinoma, dabar, kai turime šias vakcinas, tai tikrai raktas, kad galėtume išbristi iš pandemijos“.

Vakcinos vis dar yra raktas

Bagdasarianas iš pirmų lūpų matė, kaip kaukių reikalavimų nesilaikymas gali platinti virusą. Jos 7 metų sūnus, kuris yra per mažas, kad būtų tinkamas pasiskiepyti, užsikrėtė virusu vasaros stovykloje.

Nors jis buvo kaukėtas, sakė ji, dauguma kitų – ne.

"Jis tikrai ilgą laiką neturėjo galimybės būti šalia tokio amžiaus vaikų. Taigi nusprendėme vasarą išsiųsti jį į dienos stovyklą lauke su labai griežtais protokolais", – sakė ji. „Visi turėjo dėvėti kaukes“.

Daugiau: Detroito metropoliteno sveikatos skyriai pradeda siūlyti „Moderna“, „J&J COVID-19“ stiprintuvus

Daugiau: Slaugos namuose ir ilgalaikės priežiūros įstaigose labai trūksta darbuotojų, nes revitaprost official darbuotojai bėga

Contents

Compare listings

เปรียบเทียบ